PREMIUM COLLECTION


OZETA představuje svým věrným zákazníkům a nadšencům módy svoji pilotní edici "Premium Collection". 

Kolekce uvádí nový milník v bohaté historii Ozety, který je odrazem luxusu a ztvárňuje odhodlanost přinášet neustálé inovace a nadčasový design s vlastním jedinečným rukopisem. 

Tyto exkluzivní produkty nezohledňují jen módu - jsou určeny pro nejnáročnější klienty z hlediska stylu i vhodnosti, kteří chtějí působit maximálně reprezentativně za každých okolností. Kolekce spojuje historii a dynamiku, smysl pro detail a pro výkon, které zachycují dnešní potřebu autentické krásy a pohodlí.

Zatím žádné produkty.


Věnováno mužům a ženám, kteří oceňují vysokou kvalitu 

a nezaměnitelný styl

Dámská kolekce zahrnuje propracované modely šatů, kabátů, kostýmků, halenek a dalších  produktů, které zdůrazňují ženskou noblesu a šarm. Tyto kousky vytvářejí jedinečné outfity  pro moderní, sebevědomé ženy, které chtějí vyjádřit svou vlastní módní identitu.  Pánská řada "Premium Collection" zahrnuje elegantní kousky, jako je smoking, oblek, košile,  kabát, které jsou určeny pro muže, kteří si cení vysokého standardu prvotřídní kvality. Muži  se v nich budou cítit sebevědomě a stylově bez ohledu na příležitost, pro kterou tyto produkty použijí.

Zatím žádné produkty.

Prestižní produkt vyrobený na Slovensku

Všechny produkty této kolekce jsou vyrobeny na Slovensku. Vysoká kvalita výrobků a lokální  výroba jsou hluboce zakořeněny v identitě společnosti OZETA. Limitovaná kolekce nabízí  unikátní produkty vyrobené z prvotřídních materiálů ve vlajkové černo-bílé barevné  kombinaci. Každý kus této kolekce má pečlivě promyšlený design a střih, aby svým nositelům poskytl výjimečný pocit luxusu a byl vzorem současné elegance.

Ivana a Marian Gáboríkovi

Tvářemi této kolekce se pro svůj nezaměnitelný styl a vkus stali manželé Ivana a Marián Gáboríkovi. Jejich úspěch a blízký vztah se značkou OZETA byl rozhodujícím faktorem pro jejich výběr. Manželé Gáboríkovi reprezentují spojení kvality, elegance a sportovního ducha, tedy hodnot, které značka OZETA vždy představovala.

Unikátní detaily vytvářejí jedinečný dojem

K vytvoření výjimečného vzhledu nepotřebujete mnoho. Stačí několik speciálních produktů, které snadno zakomponujete do svého každodenního oblečení. Můžete tak prezentovat svou osobnost s jedinečným módním vkusem. Právě produkty s takovým výrazem vám přináší ''Premium Collection''.

Každodenní dávka originality

Vaše osobní image by se neměla omezovat na příležitosti, které vyžadují přísný dress code. Skutečným projevem vaší osobnosti jsou " běžné dny", kdy můžete svobodně vyjádřit svou módní identitu bez jakýchkoli omezení.

Výjimečné zachycení kolekce

Výjimečné zachycení kolekce - Tuto výjimečnou kolekci objektivem zachytil renomovaný slovenský fotograf Lukáš Kimlička. Jeho profesionální schopnost zachytit krásu a autentičnost modelů jedinečným způsobem dodává této kolekci ještě větší hodnotu.

Zatím žádné produkty.

"Premium Collection" značky OZETA je k dostání ve vybraných prodejnách na Slovensku a v České republice a také online na oficiálním e-shopu www.ozeta.sk.

OZETA věří, že tato kolekce přinese zákazníkům jedinečný módní zážitek a potěší všechny, kteří ocení prémiové produkty vyrobené na Slovensku a dokonale vyjádří jejich originální styl a osobnost.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OZETA