Příběh

TRADICE JAKO NAŠE VIZITKA 

Značka Ozeta vznikla na odkazu skutečné legendy módního průmyslu - Jana Nehery. 

A právě tento odkaz je tím, co nás již téměř 80 let pohání v tvrdé práci a co nám každý den připomíná, jaké jsou naše priority – přinášet našim zákazníkům nadčasovou pánskou módu, s osobním přístupem a za férové ceny. Pro muže a ženy, kteří si chtějí zachovat eleganci a přitom se nebojí být viděni.

TĚŽKÉ ČASY, KTERÉ NÁS ZOCELILY

Tak, jako nejtěžší časy formují charakter člověka, tak se i Ozeta stala tím, čím je, díky všem překážkám, kterým jsme museli od našeho vzniku v roce 1939 čelit. 

Krátce po skončení II.světové války byla naše továrna zničena ustupujícím fašistickým vojskem. Poté, co jsme se z této rány za pár týdnů pozvedli a obnovili výrobu, byl podnik znárodněn. Po roce 1990 se nás pokusila zlomit kupónová privatizace i radikální nárůst dovozu nekvalitního zboží z Asie. Minulost nás však nestraší. Právě naopak, naplňuje nás hrdostí, že navzdory všemu jsme dnes tady, připraveni obléknout vás na jakoukoli výzvu, která před vámi stojí. Je nám a našim zákazníkům připomínkou toho, že na konci se usmívají ti, kteří se iv nejtěžších časech drží svých hodnot - hodnot, ze kterých nikdy nepolevíme.

Správný výběr oblečení považujeme za umění, kterým člověk vyjadřuje svoji osobnost.

Zastáváme názor, že elegance je krásou, která nevymizí. Mezi hlavní hodnoty značky OZETA patří kvalita, nadčasové střihy a služby klientům na vysoké úrovni.

MILUJEME CO DĚLÁME

Móda je naší vášní. Produkty, které vyrábíme, jsou přesně takové, jaké chceme sami nosit. Baví nás vytvářet spolu s vámi váš vysněný produkt, s důrazem na každý jeden detail.

Neustále testujeme exkluzivní materiály ze zahraničí a dbáme na to, abychom vám přinášeli jen to nejlepší.

Síť značkových prodejen nabízí precizně zpracované vysoce kvalitní oděvy pro pány i dámy z materiálů světových značek.

POCTIVÁ DOMÁCÍ VÝROBA

Naše produkty šijeme v Topolčanech. Jsme fanoušky poctivé domácí řemeslné práce a záleží nám na tom, abychom vytvářeli pracovní místa a zdravé pracovní prostředí pro šikovné ruce na Slovensku.

Díky tomu, že máme vlastní továrnu, je celý proces výroby neustále pod naší kontrolou a máme tak jistotu, že oděv, který si obléknete, je ušit s důrazem na vysokou kvalitu provedení. Naši zruční krejčí jsou naší zárukou.