Danyela art pro OZETA


Danyela art - Daniela Pavlíková je slovenská módní ilustrátorka a grafická designérka. Hlavními atributy její tvorby jsou láska, ženskost a téma BOSS BABE, které představuje sílu ženské emancipace.

Ústředním motivem její tvorby jsou módní a produktové ilustrace vytvořené jedinečným autorčiným stylem.

LIMITOVANÁ EDICE TRIČEK S ORIGINÁLNÍM POTISKEM PRO OZETU PODZIM/ZIMA 2022

Limitovaná edice triček s originálním potiskem pro OZETU vznikla ve spolupráci se slovenskou módní ilustrátorkou Danyelou art ve velikostech XS-XL. Jedinečné ilustrace představují naše zákaznice tak, jak je vnímáme - sebevědomé, krásné a stylové, vyzařující pozitivní energii.

Samozřejmě oblečená do našich oblíbených produktů z kolekce podzim/zima 2022: ledově modrý kabát CATHERINE s kovovým páskem, kostým sestávající ze saka JUDITH, kalhot TALIA doplněných pudrovou halenkou.

LIMITOVANÁ EDICE TRIČEK Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Zatím žádné produkty.

Limitovaná edice triček

Limitovaná edice triček s originálním potiskem pro OZETU byla poprvé uvedená během kolekce Jaro/Léto 2022. Tato trička byla úspěšně vyprodána během prvního týdne od jejich uvedení na trh. Trička s potiskem hravě doplňují produkty našich kolekcí. Vyzkoušejte tričko, které doplní naše kalhoty, skukňu nebo dokonce kostým - výsledek svěžího a mladistvého vzhledu si jednoduše zamilujete!

ZAKÁZKOVÁ TVORBA PRO EXKLUZIVNÍ KLIENTY, ALE I VLASTNÍ ZNAČKA

Danyela art také pořádá kreativní a módní workshopy v oblasti módní ilustrace pro veřejnost a firmy. Můžete ji také potkat na společenských akcích a událostech, kde se věnuje " live sketching ", tedy živému ilustrování módních portrétů.

Danyela art nabízí také vlastní kolekce a řady oblečení, dárkových a bytových doplňků. Umělecká řada oblečení Danyela art je šitá na míru všem ženám, které se chtějí cítit krásně a pohodlně. Oblečení je navrženo tak, aby bylo praktické pro různé příležitosti, ale také pro každodenní nošení. Hlavní myšlenkou nejen kolekce oblečení, ale také kolekce triček a designových produktů, jako jsou hrnky a kryty na telefony, je zahraniční koncept "GIRLBOSS", tedy úspěšné mladé ženy. Danyela art svým uměním inspiruje a motivuje.

Kolekci uměleckých oděvů Danyela art a originální návrhy najdete v nově otevřeném obchodě v centru Bratislavy.

TRIČKO S DESIGNOVÝM POTISKEM OTEVÍRÁ HRAVÉ MOŽNOSTI STYLINGU

K džínům, ale i k oživení formálního kostýmu využijte tričko s originálním potiskem OZETA ve spolupráci s Danyela art. Tričko bylo vytvořeno pro všechny zákaznice, které v sobě mají kus hravé dívky a milují odlehčené outfity. Díky kombinaci s tričkem s potiskem se nemusíte vzdát své elegance a zároveň bude váš vzhled vypadat svěže a uvolněně. Tento kousek šatníku je dokonalým důkazem všestrannosti a snadné kombinovatelnosti výrobků z kolekce OZETA. Tričko bude vypadat obzvlášť dobře v kombinaci s produkty z kolekce FLORAL.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OZETA