Úpravy a šití na míru

KREJČOVSKÉ ÚPRAVY NA MÍRU

Jednou z hlavních předností společnosti OZETA je široká škála velikostí, ve kterých nabízíme naše výrobky. Na rozdíl od mnoha značek, které se soustředí pouze na nejběžnější velikosti v základní výškové skupině, u nás zákazníci najdou obleky až ve 28 velikostech ve standardní, prodloužené i zkrácené výškové skupině.

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník má specifickou postavu, a proto je základem našich kolekcí obleků řada Mix & Match, kde je možné kombinovat různé velikosti sak, kalhot nebo vest. U základních modelů je dokonce na výběr mezi střihy "regular fit" a "slim fit".

I přes naše vynikající střihy a širokou škálu velikostních křivek se vzhledem k jedinečnosti každé postavy může stát, že oblek zákazníkovi nesedne na 100 %. V takovém případě můžeme oblek přizpůsobit zákazníkovi pomocí krejčovských úprav. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou a zajistí úpravy podle vašich potřeb.

SEZNAM SPECIALIZOVANÝCH PRODEJEN

V každé z našich prodejen vám naši pracovníci odborně poradí, zda je potřeba optimalizovat určitou část obleku. Díky úpravám na míru můžeme zajistit, aby oblek odpovídal stanovenému standardu i v případě, že vaše postava zcela neodpovídá naší konfekční velikosti. Naše prodejny vám běžně doporučí vhodný typ krejčovství a prověřeného krejčího.

Máme však řadu provozoven, které spolupracují přímo s naší specializovanou švadlenou. Zaměstnanci těchto prodejen jsou odborně vyškoleni, což znamená, že zaměstnanci OZETA jsou schopni vám sami označit a zajistit krejčovské úpravy bez účasti třetí strany. Když si oblek zakoupíte, rovnou vám ho označí ke krejčovským úpravám a hotový oblek si vyzvednete v dohodnutém termínu.

SEZNAM SPECIALIZOVANÝCH PRODEJEN:

JÁNSKA 7, Brno

IGY CENTRUM, České Budějovice

AUPARK, Hradec Králové

ŠANTOVKA, Olomouc

OLYMPIA, Teplice

OC CENTRO, Zlín

Ceník služeb je pro každou prodejnu odlišný, proto kontaktujte přímo prodejnu, ve které máte zájem služby úpravy oděvu využít.

ŠITÍ NA MÍRU

V projektu "Šití na míru" v současné době hledáme nejlepší možná řešení pro naše zákazníky. Velmi nám záleží na tom, aby naši zákazníci dostávali nejvyšší kvalitu ze Slovenska v kategorii personalizace obleků i v našich prodejnách.

Proto vás prosíme o dočasnou trpělivost, pokud jde o absenci této možnosti v našich službách. Jakmile bude tento projekt znovu zahájen, budou tyto informace aktualizovány na našich webových stránkách.

Do té doby vás zveme k návštěvě našich prodejen OZETA, kde najdete obleky až ve 28 velikostech ve standardních, prodloužených a zkrácených výškových skupinách. Jsme si vědomi, že každý zákazník má specifickou postavu, a proto je základem našich kolekcí obleků řada Mix & Match, kde je možné kombinovat různé velikosti sak, kalhot nebo vest.


CORPORATE

Specializujeme se také na výrobu elegantních pracovních oděvů, zejména obleků a kostýmů v duchu požadované firemní kultury. Nabízíme naše výrobní technologie pro šití pánských a dámských manažerských, volnočasových, školních a pracovních oděvů a oděvů pro skupiny pracovníků v různých oborech (finanční instituce, obchod, hotelnictví, doprava, veřejná správa atd.).

KONTAKT PRO VÝROBU PRACOVNÍCH ODĚVŮ: 

+421 902 997 305

Vsadili jsme na kvalitní krejčí s dlouholetou praxí, jejichž odborné znalosti a profesionální přístup jsou zárukou, že klient odchází spokojený, s modelem ušitým přesně podle jeho představ a na míru.