OZETA x KAPSULA by Mirka Dobiš


Po loňské úspěšné kolekci spojila Ozeta opět síly s Mirkou Dobiš čehož výsledkem je limitovaná dovolenková Kapsule, sestavená z nadčasových a jednoduše kombinovatelných kousků.

Kolekce Ozeta x Kapsule by Mirka Dobiš se už neomezuje jen na dámské produkty, jak tomu bylo v minulosti. Tentokrát se rozšiřuje i na pánské produkty a muži mají možnost vychutnat si stejně stylové a kvalitní oblečení a zároveň objevit kouzlo tobolkového šatníku.

Jedním z hlavních prvků této kolekce je využití přírodních materiálů jako len, bavlna a hedvábí, které díky jejich benefitům oceníte zejména během horkých letních dnů. Barevná paleta je neutrálně laděná, s důrazem na bílou, béžovou, hnědou a modrou barvu s absencí černé. Tyto barvy vám umožní lehce kombinovat různé kousky z kolekce a vytvořit si vlastní unikátní styl.

Tuto výjimečnou kolekci objektivem zachytil uznávaný slovenský fotograf Lukáš Kimlička. Tvářemi této kolekce se staly Mirka Dobiš spolu s manželem. Pojem #couplestyling dokonale vystihuje tuto limitovanou kolekci - zvolením komplementárních kousků, vytvoříte harmonický a stylový vzhled. Tento trend není jen o shodném oblečení, ale spíše o tom, aby si páry vybraly kousky, které se navzájem doplňují a vytvářejí jednotný celek.

Co Vás inspirovalo při tvorbě této tobolkové kolekce?

,,Stejně jako u předchozí kolekce KAPSULA jsem se inspirovala mým osobním šatníkem a kousky, které nosím s oblibou již několik let. Každý jeden kousek má vychytané detaily, které mně jako ženě na jednotlivých běžných střizích překážely a které jsem nedokázala v nabídce najít. Jedná se zejména o střihové a materiálové úpravy. ''

Čím se aktuální limitovaná kolekce odlišuje od první, která vznikla v kolaboraci s Ozetou?

" Určitě v barevnosti, protože první se nesla v černo-bílé kombinaci a letošní je béžovo-modrá. Také na rozdíl od loňské obsahuje doplňky, které by neměly na léto žádné z nás chybět. Slaměný košík je MUST HAVE jakéhokoli léta a dá se využít na milion způsobů stejně jako hedvábný šátek a opasek."

Součástí aktuální limitované kolekce jsou také pánské produkty. Co vás vedlo k tomuto kroku?

Mnoho z nás má touhu po dosažení vzájemného sladění a harmonii s partnerem/manželem iv oblékání. Ne však prvoplánově stejnými kousky, ale spíše stylovým doladěním díky barevnosti, střihům a použití stejného materiálu. vznikla pánská kapsule. Ta skvěle doplňuje tu dámskou a díky jednotnému stylu nebylo nikdy snazší obléknout se v podobném a ladícím stylu."

Které z produktů jsou Vašimi favority?

" Jelikož jsem je navrhla všechny tak těžko vybrat jen jeden. Miluji všechny a dohromady vytvářejí jedinečnou a unikátní kapsuli, která Vám pokryje oblečení pro různé příležitosti a je opravdu nadčasová. Miluji prostě KAPSULU jako celek! :) "

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OZETA