Výroba

Všechny naše produkty vznikají v naší moderní továrně v Topolčanech na Slovensku, patřící naši sesterské značce OZETA. Při její rozloze přes 8500 metrů čtverečních a 280 zaměstnancích jde o jednoho z největších oděvních producentů ve střední Evropě.

Samozřejmě si uvědomujeme, že nikdo není dokonalý a také nejlepší ruční práce může vykazovat drobné prvky nedokonalosti. Abychom měli absolutní jistotu, že vám doručíme ten nejlepší možný produkt, důkladně kontrolujeme všechny materiály před jejich zpracováním na srážlivost, pevnost ve švu, stálobarevnost a množství dalších parametrů. O střih samotných materiálů se stará počítačem řízený, automatický řezací stroj, který se vyznačuje mimořádnou přesností.

PARTNERY SI VYBÍRÁME

Při výběru dodavatelů jsou naše očekávání nastaveny mimořádně vysoko. Zaměřujeme se primárně na dlouhodobou spolupráci nejlepšími dodavateli ze zemí, ve kterých má výroba tkanin dlouhodobou tradici.

Naši největší dodavatelé jsou renomované firmy hlavně z Itálie, Německa a Portugalska. Prioritou je pro nás zejména to, aby zákazník od nás dostal designově, materiálově a zároveň cenově to nejlepší, co je na trhu dostupné.

Než se pustíme do spolupráce, důkladně testujeme každý jeden produkt a dbáme na to, aby se hodnoty našich dodavatelů shodovaly s těmi našimi.