OTTO BERG se mění na OZETA


světový design - lokální výroba


Rozlučte se s OTTO BERG, přivítejte OZETA

OTTO BERG, česká značka s formální konfekcí, je sesterskou značkou slovenské značky OZETA. Možná jste již zaregistrovali produkty ušité pod značkou OZETA v prodejnách OTTO BERG.

Pro ulehčení komunikace s našimi zákazníky jsme se rozhodli, že co nejdříve sjednotíme název v obou republikách a naplno představíme značku OZETA s dlouholetou tradicí českému trhu.

Více o OZETA

Filozofie

Kvalitní materiály, precizní zpracování a nadčasový design tvoří pilíře značky OZETA.

Historie

Základy značky OZETA položil prostějovský podnikatel Jan Nehera v roce 1939 zřízením oděvních závodů v Trenčíně. Od té doby značky prošla nelehkými obdobími, znárodněním, privatizací. A od roku 1990 textilní závody v Trenčíně pod názvem OZETA začínají psát moderní dějiny značky.

Výroba

Naše produkty šijeme v Topoľčanech na Slovensku. Jsme fanoušky poctivé domácí řemeslné práce a záleží nám na tom, abychom doma vytvářeli pracovní místa a zdravé pracovní prostředí. 

Díky tomu, že máme vlastní továrnu Ozeta Neo a.s., je celý proces výroby neustále pod naší kontrolou. Máme jistotu, že oděv, který nosíte, je ušitý s důrazem na vysokou kvalitu provedení. 

Partnery si vybíráme, pracujeme s předními evropskými dodavateli z Německa, Itálie a Česka.