OBLEKY JARO/LÉTO 2023


Kolekce obleků je navržena s ohledem na praktické potřeby moderního muže a zároveň přináší radost a pohodlí při elegantním a sofistikovaném oblékání. Nové tvary inspirují k uvolněnému přístupu k životu, který je protkán oceněním řemeslné zručnosti a kvalitní krejčovské práce, na nichž je založeno dědictví značky OZETA.

Myšlenkou značky OZETA je být součástí všech velkých událostí v životě svých zákazníků. Téměř všechny obleky jsou univerzální, s využitím pro mnoho různých příležitostí.

Kromě kancelářských obleků pro běžný pracovní den, jejichž nabídka se obměňuje s novými vzory a kvalitami pro jednotlivá roční období, je nezanedbatelným segmentem oblečení pro slavnostní příležitosti.

NÁPADITÉ VZORY

Vzory jsou neodmyslitelným atributem této sezóny. Díky nim bude váš vzhled mnohem nápaditější. Kombinace nových odstínů modré v kombinaci s kostkovaným vzorem dodá vašemu formálnímu vzhledu svěžest a osobitost. Jste-li majiteli základních jednobarevných obleků, investice do ozvláštnění je vždy vítanou volbou, díky níž dokonale prezentujete originalitu své osobnosti. Nabízíme vám oblek SLIM FIT v jasně modré barvě ze 100% vlny s výrazným modrobílým károvaným vzorem, nebo verzi REGULAR FIT s možností doplnění o vysokou vlněnou vestu v tlumenějším odstínu a sofistikovaným okenním károvaným vzorem.

__________

Tip pro styling: Vzorované obleky se skvěle hodí ke kontrastním hnědým doplňkům, přičemž košili a hedvábné doplňky lze zvolit také v modrých odstínech, které nabízí paleta obleku.

Objevte také nové obleky s příměsí lnu ve svěžích barvách, které jsou ideální volbou pro speciální události během letní sezóny. Buďte originální a doplňte svůj vzhled tón v tónu pomocí novinek z veluru.

NEZPOCHYBNITELNÝ ZÁKLAD PÁNSKÉHO ŠATNÍKU

Pokud potřebujete univerzální základ formálního šatníku, kvalitní modrý oblek můžete používat téměř neomezeně během všech denních i večerních akcí. Základní modrý oblek také otevírá nekonečné možnosti experimentování a skutečného vyjádření vašeho osobitého módního vkusu. Směsový materiál od našeho osvědčeného italského dodavatele MARZOTTO je ve speciální úpravě, která zvyšuje celkovou odolnost látky, pružnost a zároveň ponechává obleku vítanou prodyšnost materiálu. Oblek je nabízen ve variantách SLIM FIT a REGULAR FIT.

__________

Tip pro styling: Doplňte oblek vestou, která váš dvoudílný oblek pozvedne o stupeň výš. Řada obleků Mix & Match umožňuje kombinovat různé velikosti sak, kalhot a vest ze stejného materiálu a ve stejných barvách.

Co je nového ve světě OZETA