LEN - OBLÍBENÝ LETNÍ MATERIÁL


Len je nezbytnou součástí léta - symbolizuje čistotu a blízkost k přírodě. Po staletí je osvědčenou tkaninou a jeho obliba v posledních desetiletích roste díky aspektu udržitelnosti. Objevte oblíbené lněné produkty z kolekce jaro/léto 2023.

Vychutnejte si lehkost, kterou vám len přináší během běžných dnů i výjimečných událostí.

LEN NA KAŽDÝ DEN

Nejkvalitnějším a nejpohodlnějším lněným oděvem zůstávají letní šaty. Jsou lehké a splývavé, vhodné pro horké letní dny nebo romantické večery při západu slunce. Specifická lněná optika je neodmyslitelnou součástí letních kolekcí. Jednoduché šaty vyrobené ze 100% lnu, dokonale doplní jakýkoli detail s exotickými nebo květinovými potisky.

100% LNĚNÉ ŠATY

Zatím žádné produkty.

Len je v horkých letních dnech oblíbený i u mužů pro své nesčetné výhody. Zkuste vyměnit bavlněná trička za lněná nebo vyzkoušejte košile ve svěžích střizích a vzorech. Len rychle absorbuje vlhkost a také ji okamžitě uvolňuje, takže pokožka zůstává déle suchá. Kromě toho je tato tkanina velmi prodyšná, což znamená, že se na těle nehromadí teplo jako u jiných textilií. Oblečení ze lnu má často záměrně širší střih, což při vysokých teplotách velmi pomáhá. Len je také antibakteriální a antistatický.

OBLÍBENÉ PÁNSKÉ PRODUKTY ZE LNU

Zatím žádné produkty.

BUSINESS LNĚNÝ LOOK

Lněné oblečení si většinou spojujeme s ležérností. Může však být bezstarostnou a zároveň profesionální alternativou pro letní pracovní dny. Vyzkoušejte například nápaditý lněný oblek, kalhoty nebo lněnou halenku, které vás budou provázet příjemným pocitem lehkosti i během společensky náročnějších dnů. V současné době se také objevuje stále více možností, jak kombinovat len s jinými tkaninami a měnit tak jeho vlastnosti, ať už s udržitelným lyocellem, bavlnou nebo hedvábím.

VYZKOUŠEJTE LEN V KOMBINACI V ELEGANTNĚJŠÍCH STYLOVÝCH PROVEDENÍCH

Zatím žádné produkty.

Lněné košile s dlouhými rukávy nebo saka s příměsí lnu lze snadno zařadit do kancelářského šatníku a vnést do pracovního dne závan svěžesti. Lněná košile je také nezbytným kouskem pro všechny pány, kteří dávají přednost eleganci i během všedních letních dnů. Tyto výrobky se skvěle hodí k bavlněným chinos kalhotám v jakékoli barvě. V našich prodejnách najdete také řadu lněných obleků v aktuálních barvách pro tuto sezónu.

LNĚNÉ PRODUKTY VHODNÉ PRO PRACOVNÍ VZHLED

Zatím žádné produkty.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OZETA