Kožené doplňky OZETA v OTTO BERG podzim / zima 2021


V kolekci podzim/zima 2021 jsme připravili rozšíření luxusní kolekce kožených doplňků, kde jsme se spojili se specialisty ve svých oborech, abychom přinesli našim zákazníkům tu nejvyšší kvalitu.

Kolekce dámských pásků

Jednou z hlavních novinek této kolekce je řada dámských kožených pásků. Pásky vznikly ve spolupráci se specializovaným italským výrobcem, který nám přinesl kombinaci zpracování 100% kůže a vlastních patentovaných přezek, díky čemuž jsou dámské pásky naší kolekce výjimečné a nenapodobitelné. Využijete je na množství stylingů - například na šaty, do kalhot, kardiganu, nebo dokonce pro progresivnější styling kabátu. Velikost je ideální zvolit podle obvodu vašeho pasu, s ohledem na to, jakým způsobem budete pásek nejvíce využívat.

Pásky najdete ve čtyřech velikostech, s různými přezkami v barvách černá, hnědá, červená, olivová, camel a v šířkách 1 cm, 4,5 cm, 6,5 cm.

Kolekce pánských pásků

Pánské pásky jsou neodloučitelnou součástí pánského stylingu, a tím i našich kolekcí. Kolekci pánských pásků se snažíme ve spolupráci s naším slovenským dodavatelem pravidelně aktualizovat podle potřeb našich zákazníků. V pánském stylingu bez výrazných změn je vždy v popředí kombinace stejného odstínu kůže pásku s botami. Pro formální outfity volte vždy otevřenou přezku a užší šířku. Plné přezky patří zásadně do casual stylingu.

V kolekci OTTO BERG najdete široké zastoupení různých typů pásků příslušícím k vhodnému doplnění vašeho outfitu.

Dámské kožené rukavice

Materiál na výrobu rukavic se používá zejména jehněčí a kůzlečí, která je barevná do různých odstínů. Kůže je lokální surovinou přímo z Čech. Každá rukavice má jedinečný vzhled díky struktuře kůže. Pro dokonalé provedení se používá futro ze 70% vlny. Stále jde o ruční výrobu, která simuluje AMF prošití za pomocí strojů. Provedení rukavic je buď s externím prošitím, nebo skrytým, kdy má rukavice vysoce elegantní vzhled.

Dámám přinášíme kožené rukavice reflektující aktuální barevná témata - červená, camel, černá, tmavě hnědá.

Pánské kožené rukavice

Kolekce rukavic OTTO BERG vznikla v unikátní spolupráci s rukavičkářskými závody Dobříš - tradice výroby rukavic na Dobříšsku trvá více než 150 let.

Československo historicky patřilo mezi rukavičkářskou velmoc. Dnes je toto řemeslo velmi vzácné a jen málo lidí zůstalo věrné této řemeslné výrobě. Po roce 1989 zůstalo jen pár manufaktur, které pokračují v této tradici, proto nás tato lokální spolupráce nesmírně těší.

Pánům přinášíme absolutní nadčasovou klasiku - kvalitní kožené rukavice v odstínech černé a tmavě hnědé barvy.

Zatím žádné produkty.

Kolekce dámských kabelek

Tašky jsou zpracované z kvalitní italské kůže, což však samo o sebe nezajistí kvalitní výrobek. Ten je doplněný excelentním prošitím, tvarem tašky a vhodným ,,hardware”, který dotvoří celkový výraz tašky. Dotyk italské elegance je nepochybně cítit z každého propracovaného detailu. Barevnost tašek zároveň výborně doplní kolekci podzim/zima 2021.

V naší nabídce pro dámy najdete shoulder bag / s odepínacím popruhem, kdy se může kabelka využít také jako elegantní listová verze do ruky / v barevných provedeních černá, balsamico, camel, červená.

Kolekce pánských tašek

Při tvorbě pánských kožených doplňků jsme stavěli na atributech nadčasovosti a univerzálnosti. Volba původu našich dodavatelů korespondovala s hodnotami značky OTTO BERG, a tak vznikla spolupráce s ověřeným a kvalifikovaným italským dodavatelem.

V naší nabídce pro pány najdete work - business bags, crossbody bags, peněženku.

Pánské kožené boty

Našim zákazníkům se snažíme pravidelně přinášet nabídku kožených bot ve spolupráci s našimi slovenskými dodavateli tak, aby měli možnost kompletně zastřešit svůj celkový vzhled. Od nejvyšších večerních událostí, kde patří obuv typu ,,Oxford”, přes oblíbenou formální obuv typu ,,Derby”, přes nápaditý model ,,Monk”, až po casual ,,Chelsea Boots”.

V naší nabídce najdete vhodný typ formální nebo casual obuvi na jakoukoliv příležitost.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OZETA