Kolekce OTTO BERG podzim / zima 2021


S prvními produkty nové kolekce se už postupně můžete setkávat při návštěvě našich prodejen. Společnost OTTO BERG se snaží být svými kolekcemi neustále pokroková a uspokojovat potřeby moderního zákazníka, ale zároveň nabízet univerzální, lehce kombinovatelnou, ale zejména nadčasovou a kvalitní módu.

Čím je tato kolekce výjimečná? Dovolte nám v zákulisí představit Vám zajímavosti, které charakterizují nejnovější kolekci.

Co je specifické pro kolekci podzim / zima 2021?

Uplynulé období se kromě cestovního ruchu, kultury a gastronomie zásadně dotklo i módního průmyslu. Móda vždy reflektuje společensko-politické dění a je s ní spojený ,,duch doby”. Uchopit globální pohled je vždy náročné. Avšak v této sezóně ještě víc - některé značky hledají svou novou tvář, snaží se vymanit ze stereotypu a přinést zákazníkovi skutečný módní zážitek a rozptýlení. Jinde pozorujeme návrat ke svým původním kořenům a hodnotám.

Zájem o původ produktů je neustále na vzestupu. Pojem pohodlí nabyl nového rozměru, ale zároveň deficit společenských událostí vyvolává poptávku po eleganci. Specifikem pro tuto kolekci je tedy směs kontrastů vnímání.

Jaké jsou aktuální trendy, kterými se OTTO BERG inspiroval při tvorbě nové kolekce?

Při tvorbě našich kolekcí vycházíme zejména z poznání preferencí a potřeb našich zákazníků. Snažíme se udržet si vlastní rukopis, který vychází z tradice krejčovského řemesla, s podtrhnutím kvalitního zpracování a minimalistického vzhledu. Design jednotlivých výrobků se snažíme udržovat nad módou, aby zákazník od značky OTTO BERG dostával produkt, který využije mnoho sezón.

Módní trendy nemůžeme a ani nechceme obejít. Móda je umění, přináší radost, otevírá kreativitu, odlišuje nás. Prostřednictvím ní nacházíme sebepoznání a sebedůvěru.

Zejména dámská kolekce OTTO BERG podzim / zima 2021 bude skutečně štědrá. Kolekce nabízí mnohem více barev, než bychom čekali, aktuálně bude vrstvení různých materiálů a monochromatické barevné ladění jednotlivých součástí outfitu, včetně kožených kabelek, pásků a rukavic. 

Dámská kolekce tak konečně naplno doběhne naše rozsáhlé pánské kolekce. 

Zastoupení dámského sortimentu bude zároveň patrné i ve zvýšení počtu provozoven OTTO BERG, které budou kolekce nabízet.

Jaké materiály budou dominantní v této kolekci?

V kolekci podzim / zima 2021 rozlišujeme cenové rozpětí výrobků, a tak u nás zákazník najde i luxusní produkty, jako například pánský kabát ze 100% kašmíru, nebo saka s příměsí hedvábí. Základ dámské kolekce tvoří široká škála kabátů, které jsou zhotoveny nejen z hladkých flaušů a doubleface vlněných tkanin, ale i cibelínů a efektních tkanin s učesaným vlasem obsahující mohér, angoru a alpaku. Svetry v sezónních barvách obsahují také příměs angory, která dodává produktům specifický vzhled a mimořádně měkký omak. Stále oblíbenými materiály podzimních kolekcí zůstává nadále merino vlna, nebo mercerovaná bavlna. K osvědčeným inovacím materiálů patří například ,,natural stretch” - technologie, která zajišťuje pružnost tkanin díky vysokému zákrutu přízí a vazbou tkaniny bez použití syntetických příměsí, nebo NANO úprava - dodávající tkanině odolnost vůči sněhu a dešti.

V elegantních podkolekcích nás už tradičně těší dlouhodobá spolupráce s předními italskými dodavateli tkanin, jako například MARZOTTO GROUP, LANIFICIO ZIGNONE, DRAGO, PONTETORTO a mnoho dalších.

Čeká zákazníky OTTO BERG v této kolekci nějaká limitovaná edice?

Téměř každou sezónu se snažíme našim zákazníkům přinášet výjimečné spolupráce v limitovaných edicích. Nesmírně nás těší, že limitovanou kolekci JANKIV SIBLINGS pro OZETA rozšiřujeme o 3 nové modely plisovaných sukní. Všechny produkty z této edice jsou výjimečné svým střihem, univerzálností, ale hlavně přidanou hodnotou ve formě ručního plisování ze Slovenska.

Rozšiřujeme také luxusní kolekci kožených doplňků, kde jsme se spojili se specialisty ve svých oborech, abychom přinesli našim zákazníkům tu nejvyšší kvalitu. Již tradičně připravujeme i exkluzivní kolekci hedvábných doplňků s naším dlouholetých italským dodavatelem z města Como, které je historicky spjaté s tradicí výroby žakárového hedvábí.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OZETA